Teşekkürler! Aralık 2017 itibariyle 3.387 aktif e-bülten üyesi ve 170 mutlu öğrencim ile büyük bir aileyiz

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi ile 2018’de E-ticaret’te ve Kariyerinde Başarıyı Yakala!

Meşgul İşletme sahipleri, Girişimciler ve Kariyer yapanlar için pratiğe dönük ve kapsamlı en uygun dijital pazarlama & e-ticaret eğitimi

Eğitim: Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi
*2018’de Başarı için Güncel Eğitim
Yer: Workinton Maslak Şubesi, İstanbul
Ayazağa Mh. Dereboyu Cd. Meydan Sk. Veko Giz No:85 Maslak/İstanbul
*Gün boyu çay, kahve ve atıştırmalık servisi bulunmaktadır
Süre: 2 Gün – Cumartesi ve Pazar 09:00-17:30
Ücret:
 Bilgi verilecektir  Sınırlı Kontenjan: 15
Eğitim Tarihi: Bilgi verilecektir

Eğitim: Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi *2018’de Başarı için Güncel Eğitim
Yer: Workinton Maslak Şubesi, İstanbul
Ayazağa Mh. Dereboyu Cd. Meydan Sk. Veko Giz No:85 Maslak/İstanbul *Gün boyu çay, kahve ve atıştırmalık servisi bulunmaktadır
Süre: 2 Gün – Cumartesi ve Pazar 09:00-17:30
Ücret:
 Bilgi verilecektir  Sınırlı Kontenjan: 15
Eğitim Tarihi: Bilgi verilecektir

Eğitimden beklentilerinizi ve hedeflerinizi
mesaj bölümüne yazabilirsiniz

Eğitim Başvuru Formu:
#1 Dijital Pazarlama Eğitimine Başvur
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 saat içinde dönüş sağlayacağım.

Eğitim Programı

1. Gün:

☑ Ders-1:    09:00 – 10:30 Pazarlamanın Temelleri ve Dijitale Etkisi
☑ Ders-2:    11:00 – 12:30 Stratejik Dijital Pazarlama ve E-business Modeli
☑ Ders-3:    14:00 – 15:30 Dijital Medyada Reklam İçerikleri Hazırlama
☑ Ders-4:    16:00 – 17:30 Arama Motoru Reklamları (Google Adwords) ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

1. Gün:

☑ Ders-1:    09:00 – 10:30
Pazarlamanın Temelleri ve Dijitale Etkisi
☑ Ders-2:    11:00 – 12:30
Stratejik Dijital Pazarlama ve E-business Modeli
☑ Ders-3:    14:00 – 15:30
Dijital Medyada Reklam İçerikleri Hazırlama
☑ Ders-4:    16:00 – 17:30
Arama Motoru Reklamları (Google Adwords) ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

2. Gün:

☑ Ders-5:    09:00 – 10:30 Sosyal Medya Pazarlama & İçerik Pazarlaması
☑ Ders-6:    11:00 – 12:30 Performans Pazarlama (Affiliate), E-posta Pazarlama (CRM), Mobil Pazarlama, Display ve Oyun Reklamları
☑ Ders-7:    14:00 – 15:30 E-ticaret ve Kullanıcı Deneyimi (UX)
☑ Ders-8:    16:00 – 17:30 Dijital Ölçümleme ve Dönüşüm Optimizasyonu

2. Gün:

☑ Ders-5:    09:00 – 10:30
Sosyal Medya Pazarlama & İçerik Pazarlaması
☑ Ders-6:    11:00 – 12:30
Performans Pazarlama (Affiliate), E-posta Pazarlama (CRM), Mobil Pazarlama, Display ve Oyun Reklamları
☑ Ders-7:    14:00 – 15:30
E-ticaret ve Kullanıcı Deneyimi (UX)
☑ Ders-8:    16:00 – 17:30
Dijital Ölçümleme ve Dönüşüm Optimizasyonu

Eğitimin Ayrıcalıkları

Dijital Pazarlama Kitabı
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi Notları
R

Dijital Pazarlama kitabı hediye

R

Özel eğitim notları

R

Networking imkanı

R

Katılım Sertifikası

☑ Esse’de e-ticaret satışları 4 ayda nasıl 10 kat arttı?
☑ Esse’de e-bülten üye sayısı 1 yılda nasıl 6 kat arttı?
☑ Generali’de çağrı merkezine yönlendirilen data ve çağrı sayısı 1 yılda nasıl 7 kat arttı?
☑ Generali’de en önemli kelimeler SEO’da nasıl 1. oldu?
*Tüm bu e-business sırları ve çok daha fazlası eğitimde detaylı açıklanacaktır.

Katılımcı Görüşleri

Harika bir eğitim toplantısıydı, kişisel olarak çok faydalandım. Anlattığınız konu başlıkları ile ilgili yıllardır pek çok toplantı ve seminer takip ettim; çok sayıda kaynaktan bilgi aldım. Ancak ilk kez, dijital pazarlamadan sosyal medyaya, SEO analizinden Adsens ve reklam iletişimine kadar bu alanda yayıncı, yatırımcı ve girişimcilerin ihtiyaç duyduğu tüm başlıkları tek bir konsepte birleştiren bir toplantı izleme imkanı buldum. Ayrıca tüm başlıkları pratik hayatta başarı ile uygulamış bir uzmanla tanışmak da ek bir bonus oldu. Yeniden görüşmek dileğiyle.

Hüseyin Kandemir

Genel Yayın Yönetmeni, MedikalAkademi.com.tr

Çok teşekkürler, oldukça kapsamlı ve faydalı bir eğitimdi. Konunuzda oldukça tecrübelisiniz, cömertçe tüm bildiklerinizi bizlere aktardınız. Bu eğitim sonrasında işimdeki hareket planımı baştan sona revize ettim. İyi ki katılmışım bu eğitime.

Özlem Canbolat

CEO&Founder, Lulutata.com

Klasik pazarlama yöntemlerinin bugün ve yakın gelecek için tüm firmalardan uzaklaşıp dijitale döndüğü bu günlerde, çok doğru bir zamanda benim için toz bulutunu dağıtan bir eğitim oldu. Eğitiminiz, kariyer planımı bu doğrultuda yapabileceğim konusunda bana cesaret verdi.

Beyhan Antep

Istanbul Marmara Regional Manager, GSK Consumer Healthcare

Dijital pazarlama eğitiminizi yeni iş hayatına atılacak biri olarak gayet faydalı ve yararlı buldum. Hem vermiş olduğunuz fresh bilgilerle günümüz trendlerini yakalamamızı hem de dijital pazarlamanın ayrıntılarını farketmemizi sağladınız, çok teşekkürler.

Nur Beşer

Yeni Mezun, Yeditepe Üniversitesi

Oldukça faydalı geçen eğitiminiz ve samimiyetiniz için çok çok teşekkür ederiz. Digital pazarlama kapsamında yeniden yapılanmamız için sizlerden aldığımız bilgileri ilk günden işletmemizde uygulamaya başladık.

Hakan Yurdakonar

Yönetici, Avcılar Sigorta avcilarsigorta.com

Dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimini, yeni üretmeye başlamış olduğumuz ürünlerimizi markalaştırma kararından sonra almış olmamız bize ışık oldu. Markalaşma çalışmalarımıza başlarken en başından daha bilinçli bir şekilde ve daha profesyonelce adım atacağız. Eğitiminiz bizim için yurtdışı pazarlar ararken de faydalı olacaktır.

İbrahim Karaca

Genel Müdür, Karacalar Group

Beklentimi fazlasıyla karşılayan bir eğitimdi. Verdiğiniz ipuçlarının bana çok faydasının dokunacağından eminim. Farklı konulardaki eğitimlerinizden de haberdar olmak isterim.

Yankı Uğurel

Dijital Pazarlama Uzmanı, Catalysor.com

1 hafta satış denemelerinden sonra dijital pazarda fark yaratabilmek için bu kursa katıldım. İlk gün öğrendiğim bilgileri uygulayıp aynı günün akşamında ilk satışımı yaptım. 2 günlük kurs sayesinde dijital pazarlamanın göründüğü kadar kolay olmadığını, ancak doğru tekniklerle başarıya ulaşılabileceğini artık biliyorum. Asla sıkmayan, keyifli sunumu ve sonuç odaklı pratik bilgiler için Olgu beye çok teşekkür ederim.

Azizcan Celiloğlu

Kurucu, İlkambalaj

Deneyimli bir dijital pazarlama uzmanı olan Olgu beyden aldığımız eğitim ile dijital pazarlama dünyasına süper bir giriş yaptık. Eğitimi özellikle KOBİ sahiplerine tavsiye ederim. Çalıştığınız dijital ajanstan ne talep edeceğinizi iyi bir şekilde bu eğitimde öğreniyorsunuz.

Celal Çay

Firma Sahibi, Eğriçayır Organik Arı Ürünleri

Dijital Pazarlama konusunda temel bilgileri öğrenmek istiyenlerin yeterince bilgi alabileceği bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Otoyola çıkmadan önce hız yapmak isteyenlere gerekli bütün bilgileri sundunuz. Nerde hareket etmek nerde durmak gerektiği konusunda temel bilgileri örneklerle edindiğimizi düşünüyorum. Bu bilgilerle beraber dijital pazarlama dünyasının kapısını korkmadan çalabiliriz.

Eyup Naci Berber

Manager, Diqish

Olgu Bey gerçekten vermiş olduğunuz dersten çok keyif aldım, cok güzel şeyler öğrendim grafikerlik olan mesleğime sayenizde dijital pazarlamayı da eklemiş oldum, çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Yeni derslerinizi de dört gözle bekliyorum.

Barış Güler

Grafiker, Freelancer

Olgu Beyin sunduğu Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi içerik ve anlatım olarak etkileyiciydi. Özellikle tüm dünyada hızla gelişen e-ticaret ve dijital pazarlama konularında, yeni bir bakış açısı kazanmamda çok yararlı oldu. Dijital çağa ayak uydurmak isteyen çalışanlara ve girişimcilere tavsiye ederim.

Hasan Onat

IP Transport Planning Expert, Vodafone

Olgu bey herşey için teşekkürler. Eğitiminiz hakikaten bu kadar kısa bir zaman diliminde alınabilecek iyi bir performans. Siz yol gösterdiniz, bundan sonraki süreç katılımcıların atacağı adımlara kalmış. Bu yolda ilerlerken takıldığımız yerde bizi yalnız bırakmayacağınızı da biliyorum. Samimi yaklaşımınız bende bu güveni hissettirdi. Başarılarınızın devamını temenni ederim..

Osman Nuri Aka

Tekstilci

Eğitim bana ve işime çok katkı sağladı. Bilgiler pratiğe yönelik. Hap niteliğinde bir eğitim. Tavsiye ederim.

Ayşegül Baştuğ

İşletme Sahibi, Scentfume.com

Beklentilerimin üzerinde bir eğitimdi. İçerik çok doğru planlanmış. Akış, konuları birbirine çok iyi bağlamış. Hiç kopukluk yaşamadım. Anlatım sadece teoride kalmamış. Gerçek hayattan çok doğru örneklerle zenginleştirilmiş. Son olarak, kitapla bütünleşmiş. Meslekten bağımsız, dijital dünyanın dinamiklerini anlamak adına Olgu Bey çok değerli bir çalışma hazırlamış.

Selen Akgün

Pazarlama İletişimi Yöneticisi, İnanç Giyim ve Mağazacılık

Olgu Şengül dalında tam bir profesyonel. Yılların tecrübesi ile yaptığı analizler ufkumu aydınlattı. Bugüne kadar bildiğimiz doğruların yanlışlarını öğrendim. Kendisine yoluma ışık tuttuğu için ne kadar teşekkür etsem az gelir. Hocam çok teşekkür ederim. Saygılarımı sunarım.

Füruzan Turgay

SEO Uzmanı

Dijital Pazarlama konusunda temel ve önemli başlıkları, dağılmadan öğrendiğim faydalı bir kurs oldu. Olgu Bey’in kişisel tecrübe paylaşımı ile de çok değerli bilgileri alabileceğiniz dolu dolu bir eğitim olduğunu söyleyebilirim.

Başak Çevik

Ajans Kurucusu , Thinker Belles

Bu eğitimle, dijitale dönüşen dünyayı doğru okumayı ve her türlü dijital pazarlama aksiyonları için yapılması gereken stratejileri öğrendik. Bu eğitim, dijital pazarlama yapacak katılımcılara hem nakit hem de zaman kazandıracaktır.

Deniz Okumuş

CEO, Abonesepeti.com

Dijital Pazarlama’ya fazla ilgisi olmayan bendenizi bile kapsamına çeken çok verimli iki gün geçirdim. Eğitim sayesinde Kalite ve Üretim Dünyasında, Dijital Pazarlama ve diğer yeni trendlerin (Endüstri 4.0, Veri Madenciliği gibi) etkisini görerek aralarında ilişki kurmam kolaylaştı. Kısacası Sayın Olgu Şengül’ün uzmanlığı aracılığıyla, çalışmalarıma yeni bir vizyon ekledim. Bütün bu kazanımlar için kendisine teşekkürü borç bilirim.

Oğuz Zeytin

Kalite ve Üretim Yönetimi Uzmanı, İstanbul Aydın Üniversitesi

‘Dijital Devrim’in hızla devam ettiği günümüz dünyasında, müşterilerine ürün veya hizmet veren büyük küçük her türlü kuruluşun en çok ihtiyacı ‘Dijital Pazarlama’yı doğru yapabilmektir. Ben de Olgu Bey’in bu şahane eğitimine katılarak, bu hızlı değişime ayak uydurmak adına en büyük adımı attığımı düşünüyorum.

Yasin Yılmaz

MSc. Management Engineering , Politecnico di Milano

Eğitim içeriği çok etkili ve verimliydi; özellikle “dijital ortamı nasıl daha iyi kullanabilirim” diye düşünenlere tavsiye ederim. Kendi işini kurmak isteyenler için de harika bir cesaret kaynağı olacaktır.

Lütfiye Aydınoğlu

Yönetici, Phocas Cave Suites

 • 13-14 Mayıs Dijital Pazarlama ve Sosyal Eğitimi katılımcılarının kurduğu Whatsapp grubunda Özgü Hanımın paylaşımı beni hem çok güldürdü hem de memnun etti. Verdiğiniz emeğin böyle içten yorumlarla size yansıması büyük mutluluk verici:
 • Eleman.net CEO’su Gökhan Duyarlar’ın verdiği bilgiye göre 2017’de en çok talep görecek meslekler: Dijital Pazarlama Uzmanlığı ve Sosyal Medya Uzmanlığı. Ekonomist Dergisi-30 Nisan 2017 Sayısı

Eğitimlerden Fotoğraflar

Olgu Şengül ile Dijital Pazarlama Eğitimi

ByNoGame CEO’su Murat Kömürcü’nün Görüşü

Örnek Sertifika

#1 Dijital Pazarlama Kitabı

D&R Best Seller

D&R Best Seller

D&R Satış Pazarlama Kategorisi Birinciliği 09.04.2017

Ekonomix Dergisi 05.06.17

Ekonomix Dergisi

Ekonomix Dergisi Dijital Pazarlama Kitabı

Ekonomist Dergisi 09.04.17

Ekonomist Dergisi

Ekonomist Dergisi Dijital Pazarlama Kitabı
Olgu Şengül

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan yazar ve eğitmen Olgu Şengül yüksek lisansını İtalya’da bulunan Politecnico di Milano Üniversitesi’nde işletme mühendisliği üzerine yaptı. Online pazarlama konusuyla ilgili çalışmalarına 2009 yılında başladı ve 2011 yılında Amerika’da dijital pazarlama konusunda iki farklı seminerde sektör liderlerinden eğitimler aldı.

2012-2014 yılları arasında Esse Ev Ürünleri firmasında e-ticaret müdürü olarak çalıştı. Akabinde Generali Sigorta’ya geçti ve 2014-2017 yılları arasında firmanın “direkt satış kanalı” projesinde sırasıyla online pazarlama yöneticisi ve dijital pazarlama ekip yöneticisi olarak görev aldı.

Generali Sigorta’da bir yıl içinde web sitesinden toplanan data sayısı 7 katına çıktı. Esse Ev Ürünleri firmasında ise dört ay içinde e-ticaret satışları 10 kat arttı.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim kimler / hangi meslekler için çok uygun?
 • Dijitalin gücünden istifade etmek isteyen üst düzey yöneticiler.
 • Dijitalde var olmak isteyen işletme sahipleri/KOBİ’ler.
 • Tüm girişimciler.
 • E-ticaret / E-ihracat girişimcileri, yöneticileri, uzmanları.
 • Pazarlama ve Dijital Pazarlama yöneticileri/uzmanları.
 • Dijital pazarlama teknikleri ile satış performanslarını arttırmak isteyen
  B2B satış sorumluları/uzmanları.
 • Sosyal medya yöneticileri/uzmanları.
 • PR ve iletişim uzmanları.
 • Reklam ajanslarında çalışanlar.
 • Reklam sektöründeki satış uzmanları.
 • Doktorlar, avukatlar, muhasebeciler. (Sektöründe kişisel marka yaratanlar)
 • Koçlar, danışmanlar ve eğitmenler. (Kişisel marka yaratanlar)
 • Dijitalin gücündan faydalanmak isteyen Network Pazarlamacılar (Network Marketing – MLM)
 • İnsan kaynakları yöneticileri, uzmanları.
 • Kariyerine yeni başlayacak son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar.
Eğitim hangi seviyedekiler için?
Bu eğitim dijital pazarlama ve sosyal medyaya ilgisi olan herkes içindir:

 • Yeni başlayanlara pazarlama, dijital pazarlama ve sosyal medya konusunda sağlam bir temel atılır.
 • Advanced seviyede olanların hem konuların birbiriyle ilişkisini netleştirerek büyük resmi görmesi hem de tüm konularda az bilinen etkili yöntemleri öğrenmesi hedeflenmiştir.
Teknik bilgi gerekir mi?
Herhangi bir teknik bilgi sahibi olmayı gerektirmez.
Kendi iş fikrimi dijitalde hayata geçirmek istiyorum, işime yarar mı?
Kendi projelerini dijitalde hayata geçirmek isteyenlerin aksiyona geçmeden önce vakit kaybetmeden kesinlikle almaları gereken bir eğitimdir.
Piyasadaki eğitimlerden farkı nedir ve 2 gün yeterli mi?
Benim de daha önce tecrübe ettiğim üzere, piyasada bulunan bazı 5-10 haftalık eğitimlerin her seansı farklı kişilerce verildiğinden konularda bütünlük yeteri kadar etkili sağlanamamaktadır. Dijital Pazarlama konusunda büyük resim net olarak ortaya konamadığından parça parça anlatılan konular daha çok kafa karışıklığına neden olmaktadır.

Konuları birbirine etkili şekilde bağlayarak tümünü benim anlattığım Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi’nde hem konularda bütünlük sağlanmakta hem de zamandan tasarruf edilmektedir.

Eğitimimin piyasadaki eğitimlerden en büyük farkları:
1- Teoride bilmemin yanısıra pratikte de uyguladığım dijital pazarlama konularında kişisel tecrübelerimi paylaşıyorum.
2- Dijital Pazarlama alanında tüm konuları; anlaşılır şekilde ve adım adım anlatıyorum.
3- Eğitimimde laf kalabalığına yer yok. Hemen uygulayarak aksiyona geçebileceğiniz pratik bilgiler aktarıyorum.
4- Ücretsiz verdiğim “2 Saate A’dan Z’ye Dijital Pazarlama” kitabım ve özel eğitim notlarımla öğrenimi destekliyorum.
5- Eğitimi; konuları sadece teorik olarak bilen değil, pratikte de uygulamış ve başarılı olmuş ve ayrıca bu konuda kitap da yazmış sektör tecrübesi olan bir uzmandan alma ayrıcalığına sahip oluyorsunuz.

Ödeme yapıp katılamazsam sonraki eğitime katılabiliyor muyum?
Evet, ödeme yapıp eğitime kayıt olduktan sonra herhangi bir nedenle eğitime katılamazsanız sonraki eğitimlere katılabilirsiniz.

Eğitim & Seminer Referansları

Ankara Sanayi Odası

Ankara Sanayi Odası

18.04.2017

KOSGEB İstanbul İkitelli Md.

KOSGEB İstanbul İkitelli Md.

29.11.2017

İstanbul İhracatçı Birlikleri

İstanbul İhracatçı Birlikleri

23.11.2017

GSÜ Gençlik Kulübü

GSÜ Gençlik Kulübü

01.11.2017

FOX TV Çalar Saat İsmail Küçükkaya

FOX TV Çalar Saat – İsmail Küçükkaya

FOX TV İsmail Küçükkkaya Çalar Saat Programı 19.01.2018
Eğitimden beklentilerinizi ve hedeflerinizi
mesaj bölümüne yazabilirsiniz

Eğitim Başvuru Formu:
#1 Dijital Pazarlama Eğitimine Başvur
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 saat içinde dönüş sağlayacağım.
Eğitimden beklentilerinizi ve hedeflerinizi
mesaj bölümüne yazabilirsiniz

Eğitim Başvuru Formu:
#1 Dijital Pazarlama Eğitimine Başvur
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 saat içinde dönüş sağlayacağım.
close-link
İletişim Formu
GÖNDER
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 Saat içinde dönüş sağlayacağım.
close-link
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi 2018
Eğitime Şimdi Başvur