Danışmanlık – Olgu Şengül ile Dijital Pazarlama Çalışması: 1 Günde Strateji ve Uygulama

Verdiğiniz eğitim hayatımda ve işimde dönüm noktalarından biri oldu. Sizinle yaptığımız çalışmalarla ve aldığım bilgilerle 6 aylık dönemde %200 artış meydana geldi.

Onursal Yıldız

Doktor, Sağlık Sektörü

Olgu beyle çalışmadan önce işlerim zayıftı. Kısa sürede cirom 7-8 kat arttı. Olgu beyle çalışmaya başladığımdan beri hersey çok daha güzel işlerim çok daha iyi oldu. Bütün samimiyetimle söylüyorum, Olgu Şengül bu işin Vakko’su.

Eren Eryılmaz

İşletmeci, Güzellik Sektörü

Son iki buçuk yıldır şirketimiz dijital pazarlama çalışmalarını sürdürüyor. İlk başlarda kötü tecrübeler yaşadık. Sonra Olgu Bey’i buldum. Bir aydır ciddi bütçe yöneterek çalışıyoruz kendisiyle ve %80 oranında data başı maliyetimiz düştü. Ve gerçekten istediğimiz arsa yatırımı ile ilgili doğru kişilere ulaştık.

Aslı Orhan

Satış ve Pazarlama Direktörü, Arsa Sektörü

Krizin doların çok fazla yükseldiği dönemdeyiz, satışların düşük olacağını düşünmemize rağmen satışlarımız ciddi arttı, 3 yıl boyunca yapmadığım ciroyu yaptım.

Gül Çelen

İşletmeci, Güzellik Sektörü

Olgu Bey ile yaptığımız çalışma sonucunda 1 haftada 286 TL reklam harcamasıyla 9.100 TL ciro yaptım. 1’e 32 dönüş alıyorum. Çok teşekkürler.

Osman Bülbül

İşletmeci / Dekorasyon Sektörü

İki yıldır site arayışı içindeydim, tüm yaptırdığım siteler boşa gitti, sonuç alamadım. Olgu Bey’in eğitimine katıldıktan sonra bir randevu ayarlayarak websitem ve Adwords reklamlarım üzerine çalışma yaptık. Normalde haftalık 10.000 TL olan cirom çalışmamızla birlikte 1 hafta içinde 40.000 TL’ye çıktı. Ve devam eden görüşmelerimizde yaptığımız değişiklerle performansım artarak ilerliyor.

Mehmet Ali Yumuşak

İşletmeci / Mobilya Sektörü

Olgu Bey ile yaptığımız dijital pazarlama çalışmalarıyla birkaç ay içinde ufak bir bütçeyle bayilik çağrılarımız %150 arttı, gelen günlük aramalarımız 10’dan 30’a çıktı. Aylık bayilik satışlarımız ise yaklaşık 2 kat arttı, aylık 12-15 satıştan 25-30 satışa çıktı.

Mesut Demirel

İşletmeci / Gıda Sektörü

Daha önce reklam ajansları ile çalışarak çok bütçe yaktım. Olgu beyin eğitimi ve özel danışmanlığından sonra etkili reklamın en ince noktalarını öğrendim. Şuan hiç bir reklam ajansına ihtiyaç duymadan küçük bütçelerle geri dönüşler alıyorum. Olgu beye teşekkür ediyorum.

Yasemin Arslan

Network Marketer / Farmasi

Danışmanlık almak için iletişime geçebilirsiniz.

İşletmeniz için birlikte yaptığımız bu çalışmaların amacı;
websitenizin tüm eksiklerini gidermek, hedef kitlenizi tespit ederek etkili bir reklam açmak ve sizi reklamlarınızı kendinizin takip edebileceği seviyeye getirmektir.

– İlgili özel danışmanlık seansları tam gündür.
– Öncelikle işletmenizin hedefleri doğrultusunda dijital pazarlama stratejinizi geliştiriyoruz ve aksiyon planı yapıyoruz.
– Reklam açmadan önce, websitenizdeki eksikleri tespit edip gideriyoruz, dönüşüm odaklı geliştirmeler yapıyoruz.
– Websiteniz için gerekli ve eksik olan tüm araçların kurulumunu yapıyoruz: Google Adwords, Sosyal Medya reklam panelleri, Google Search Console, Yandex Metrica, Google Analytics vs.
– Reklam hesaplarınız açıksa onlar üzerinde çalışma yapıyoruz, açık değilse açıyoruz.
– Reklam panellerini incelerken hem kullanımı gösteriyorum hem de analiz yapıyoruz. Neler doğru yapılmış, neler eksik belirtiyorum. Eksikleri o anda gideriyoruz, hataları düzeltiyoruz.
– Arama motoru reklamları için gerekli anahtar kelime çalışmanızı birlikte yapıyoruz.
– Google reklamlarınızı (arama motoru, banner, Gmail, Youtube) ve Sosyal Medya reklamlarınızı (Facebook, Instagram, Linkedin) açıyoruz. Reklam açarken hem reklam içeriğini hem de hedeflemeyi birlikte yapıyoruz.
– Tüm bu çalışmaları benim koçluğum eşliğinde birlikte yaptığımızdan reklamların etkisi ajansların yaptığı çalışmalara göre kat kat yüksek oluyor.

Analiz ve uygulamaları direkt işletmenize yönelik yapıyoruz, dijitaldeki çalışmalarınızla ilgili pek çok konuda fikir / öneri veriyorum ve tüm sorularınızı yanıtlıyorum.