Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama eğitimi ile Dijital MedyaSosyal Medya konularında kendini geliştirmek istiyorsan, internette olabileceğin en doğru sayfadasın, tebrikler!

Aşağıdaki satırları okumaya devam et, gerek kariyerin gerekse işletmen için dijital pazarlama ve sosyal medya ile ilgili neden en doğru sayfada olduğunu anlamana yardımcı olacağım.

Dijital Pazarlama Eğitimi’nin Önemi

Öncelikle eğitim yöntemi olarak, farklı konuların başka başka kişilerce kopuk şekilde işlendiği değil, konuları birbirine etkili şekilde bağlayarak tümünü benim anlattığım Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi ile kariyerin ve işletmen için elde edeceğin bazı kazanımlar aşağıdadır:

– Sosyal Medya ve Dijital Teknolojilerle çok hızlı değişen dünyayı iyi anlayamadıkları ve bu değişime ayak uyduramadıkları için yeni kurulan işletmelerin %50’si bir yıl içinde, kalanın %40’ı ise beş yıl içinde yok oluyor. Bu eğitimle sen kariyerinle ve işletmenle kazanan tarafta olacaksın.

– Dijital ve sosyal medyanın gücünden istifade edebilen rakiplerini arkalarından izlemeyecek, rakiplerinin önünde koşarak müşteriye onlardan önce ilk erişen sen olacaksın.

– Mesai yaptığın işletmende dijital dönüşüm henüz başlamamış olabilir ve buna öncülük edebilecek bilgi birikimi olan kişiler bulunmayabilir. Sen bu eğitimle işletmende dijital dönüşümü başlatacak kişi olabilirsin.

– Zaman=Para. Nereden başlayacağını ve ne yapacağını tam olarak bilmeden dijital ve sosyal medyada aksiyona geçmenin hem zaman hem de para olarak işletmeye maliyeti çok yüksektir, bu eğitimle çalışmalara nereden ve nasıl başlaman gerektiğini öğreneceksin.

Dijital Satış ve Pazarlama ile Sosyal Medya Yönetimi ve İletişimi konularında know-how eksikliği nedeniyle işletme performansının sürekli düşmesi veya artmaması; işletmenin ve kariyerinin geleceği konusunda seni endişelendiriyor olabilir. Verdiğim eğitimle bu tarz endişelerinden kurtulacaksın.

– Gerek dijital pazarlama yöneticisi olarak gerekse işletme müdürü olarak; nasıl bir ekip kurman gerektiği konusunda net olacaksın ve öncelikleri daha isabetli belirleyebileceksin.

Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi ile ilgili hangi işlerin firma içinde hangi işlerin ajansla yapılacağı konusunda etkin ve sürdürülebilir bir strateji geliştirebileceksin.

– İnsan Kaynakları Uzmanı veya pozisyona alım yapan bir yönetici olarak; hangi özelliklere sahip dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlarını işe alman gerektiği konusunda temel bilgilere sahip olacak ve gerekli pozisyon önceliklendirmelerini daha etkili yapabileceksin.

– Müşterilerinin nerede, ne zaman ve ne istediğini keşfetmeni sağlayacak pazar araştırma tekniklerini öğrenecek, bu sayede hem firmanın yeni ürün stratejilerine yön verebilecek hem de rekabette avantaj sağlayabileceksin.

– Pazarlama veya dijital pazarlama uzmanı olarak yapılacaklar ile ilgili alman gereken onlarca karar var. Hangi dijital aracı nerede, ne zaman ve ne kadar bütçeyle kullanacağın konusunda etkili kararlar alacak, çalışmalarının performansını arttıracaksın.

– Performans pazarlaması ve direkt pazarlamanın gücüyele işletme için ROI odaklı dijital pazarlama stratejileri geliştirebilecek, harcadığın bütçeyle ne elde ettiğini bileceksin.

Sosyal Medya ve Dijital Reklamlar konusunda görevlendirdiğin ajansların çalışmalarını nasıl denetleyebileceğini keşfedecek, ajansın bütçeleri efektif şekilde yönetip yönetmediğinden hesapları bizzat kendin kontrol ederek emin olabileceksin.

– Yeni dünyanın yeni pazarlama kurallarını öğrenecek, oyunun dışında kalmayacaksın.

– Dijital teknolojinin süratle gelişmesiyle mesleklerin hızla yok olduğu ve 2020’de 5 milyon kişinin bu nedenle işsiz kalacağı bir dünyada; yeni dünyanın yeni pazarlama kurallarını öğrenecek, dijital ve sosyal medyada kariyere adım atarak veya dijital medya sektöründeki adımlarını kuvvetlendirerek geleceğin konusunda kaygılarını bertaraf edeceksin.

Dijital Pazarlama Eğitimi’ne Neden Katılmalısın

Eğitimin önemine dair ipuçları da içeren yukarıdaki maddelerin eğitimin sana kazandıracakları ile ilgili net bir resim çizdiğine inanıyorum. Son olarak, cevabı sadece Evet veya Hayır olan çok önemli birkaç sorum var:

1- Mesai yaptığın işletmenin gelirlerini katlayarak arttırdığını düşün. Bu kariyerini ve kişisel gelirlerini gerek kısa vadede gerek uzun vadede oldukça pozitif etkiler mi?

2- Dijitalin sadece 1-2 konusuna değil, 360 derece tüm konularına hakim olmak (Sosyal Medya, SEO, Google Adwords, Google Analytics, Facebook Ads, E-posta Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu ve çok daha fazlası) kendine güvenini ve çalıştığın firmadaki saygınlığını arttırır mı?

3- Potansiyel müşterilerine doğru zamanda doğru mecrada en etkili mesajla ulaşmak, çalıştığın işletmenin ve dolayısıyla senin performansını arttırır mı?

4- Mesleklerin her gün hızla yok olduğu yeni dünya düzeninde kendine dijital pazarlama ve sosyal medya konularında yeni kariyer kapıları aralamak ister misin?

5- Aynı konularda çalışan ve kafa yoran “like-minded” (kafadengi) kişilerle hem networking yapmak hem de onların tecrübelerinden, hata ve başarı hikayelerinden faydalanmak ister misin?

6- Bireysel projelerini internette kolayca hayata geçirmek ve çalışmalarını insanlara hızlıca ulaştırabilmek için gerekli temel bilgiyi edinmek ister misin?

7- Benim dijital reklamlar, sosyal medya ve e-ticaret üzerine 8 yılda 10’larca eğitime ve konferansa katılarak, yabancı kaynaklardan 100’lerce makale okuyarak ve tüm bilgilerimi pratikte de uygularak edindiğim bilgi ve tecrübelerimi  2 günde öğrenmek, dijitalin sırlarını keşfetmek ister misin?

Bu sorulara cevabın EVET ise vakit kaybetmeden başvuru formunu doldur ve tümünü benim verdiğim, konuları adım adım ve anlaşılır şekilde işlediğim ve kitapta bulunmayan özel strateji ve tekniklerimi de paylaştığım Dijital Pazarlama Eğitimine kaydını yaptır. Unutma, rakiplerin hızla yol alırken dijitalde kaybedecek vakit yok.

Bu eğitim programı ile rakiplerinin arkasından bakar durumda kalmayacak, en önde koşacaksın. Bu metni sonuna kadar okuduysan seni ayrıca tebrik ederim, benim gibi sen de dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı bilgilerinin ne kadar büyük bir güç olduğunu biliyorsun ve bunun farkındasın.

Dijital Pazarlama Eğitimi için hemen butona tıkla ve başvuru formunu gönder:

Yapabileceğin en iyi yatırım, kendine yaptığın yatırımdır.

Warren Buffett

Dünyanın En Zengin İnsanı, Forbes 2008

© 2017 Olgu Şengül –  Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital Pazarlama Eğitimi - Olgu Şengül

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan yazar ve eğitmen Olgu Şengül yüksek lisansını İtalya’da bulunan Politecnico di Milano Üniversitesi’nde işletme mühendisliği üzerine yaptı. Online pazarlama konusuyla ilgili çalışmalarına 2009 yılında başladı ve 2011 yılında Amerika’da dijital pazarlama konusunda iki farklı seminerde sektör liderlerinden eğitimler aldı.

2012-2014 yılları arasında Esse Ev Ürünleri firmasında e-ticaret müdürü olarak çalıştı. Akabinde Generali Sigorta’ya geçti ve 2014-2017 yılları arasında firmanın “direkt satış kanalı” projesinde sırasıyla online pazarlama yöneticisi ve dijital pazarlama ekip yöneticisi olarak görev aldı.

Generali Sigorta’da bir yıl içinde web sitesinden toplanan data sayısı 7 katına çıktı. Esse Ev Ürünleri firmasında ise dört ay içinde e-ticaret satışları 10 kat arttı.

Dijital Pazarlama Kitabı
Dijital Pazarlama Eğitimi

Sosyal Medya

Sosyal Medya’nın gücüyle müşterilerle etkileşimde kalın, marka bağlılığını arttırın.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Google Adwords

Google Adwords ile aramalarda bulunun, performanslı reklam yapın.

Dijital Pazarlama Eğitimi

SEO

SEO yaparak aramalarda üst sıralarda çıkın, web sitesine ücretsiz ziyaretçi getirin.

Dijital Pazarlama Eğitimi

E-ticaret

E-ticaret web sitesini etkin şekilde yönetin ve satışları arttırın.

Eğitimden beklentilerinizi ve hedeflerinizi
mesaj bölümüne yazabilirsiniz

Eğitim Başvuru Formu:
#1 Dijital Pazarlama Eğitimine Başvur
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 saat içinde dönüş sağlayacağım.
close-link
İletişim Formu
GÖNDER
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 Saat içinde dönüş sağlayacağım.
close-link
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi 2018
Eğitime Şimdi Başvur