Kurumsal Dijital Pazarlama Eğitimi ve Danışmanlık hizmetlerimden faydalanarak rekabette geri kalma, işletmende başarıyı yakala!

Tarafımdan kurumsal dijital pazarlama eğitimi veya kurumsal danışmanlık almak için aşağıdaki e-posta adresime ihtiyaçlarınızı yazıp teklif alabilirsiniz:

iletisim@olgusengul.com

Eğitim Hakkında Görüş

#1 Dijital Pazarlama Kitabı Yazarı

 D&R Best Seller
Satış Pazarlama Kategorisi

D&R Best Seller

Ekonomist Dergisi 09.04.17

Ekonomist Dergisi

Ekonomist Dergisi Dijital Pazarlama Kitabı
Olgu Şengül

İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan yazar ve eğitmen Olgu Şengül yüksek lisansını İtalya’da bulunan Politecnico di Milano Üniversitesi’nde işletme mühendisliği üzerine yaptı. Online pazarlama konusuyla ilgili çalışmalarına 2009 yılında başladı ve 2011 yılında Amerika’da dijital pazarlama konusunda iki farklı seminerde sektör liderlerinden eğitimler aldı.

2012-2014 yılları arasında Esse Ev Ürünleri firmasında e-ticaret müdürü olarak çalıştı. Akabinde Generali Sigorta’ya geçti ve 2014-2017 yılları arasında firmanın “direkt satış kanalı” projesinde sırasıyla online pazarlama yöneticisi ve dijital pazarlama ekip yöneticisi olarak görev aldı.

Generali Sigorta’da bir yıl içinde web sitesinden toplanan data sayısı 7 katına çıktı. Esse Ev Ürünleri firmasında ise dört ay içinde e-ticaret satışları 10 kat arttı.

Eğitimden beklentilerinizi ve hedeflerinizi
mesaj bölümüne yazabilirsiniz

Eğitim Başvuru Formu:
#1 Dijital Pazarlama Eğitimine Başvur
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 saat içinde dönüş sağlayacağım.
close-link
İletişim Formu
GÖNDER
info@... ile başlayan e-posta adresi girmeyiniz.
*24 Saat içinde dönüş sağlayacağım.
close-link
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitimi 2018
Eğitime Şimdi Başvur