Olgu Şengül ile Aylık Abonelikle Reklam ve Danışmanlık Hizmeti

Verdiğiniz eğitim hayatımda ve işimde dönüm noktalarından biri oldu. Sizinle yaptığımız çalışmalarla ve aldığım bilgilerle 6 aylık dönemde %200 artış meydana geldi.

Onursal Yıldız

Doktor, Sağlık Sektörü

Son iki buçuk yıldır şirketimiz dijital pazarlama çalışmalarını sürdürüyor. İlk başlarda kötü tecrübeler yaşadık. Sonra Olgu Bey’i buldum. Bir aydır ciddi bütçe yöneterek çalışıyoruz kendisiyle ve %80 oranında data başı maliyetimiz düştü. Ve gerçekten istediğimiz arsa yatırımı ile ilgili doğru kişilere ulaştık.

Aslı Orhan

Satış ve Pazarlama Direktörü, Arsa Sektörü

Krizin doların çok fazla yükseldiği dönemdeyiz, satışların düşük olacağını düşünmemize rağmen satışlarımız ciddi arttı, 3 yıl boyunca yapmadığım ciroyu yaptım.

Gül Çelen

İşletmeci, Güzellik Sektörü

Olgu Bey ile yaptığımız çalışma sonucunda 1 haftada 286 TL reklam harcamasıyla 9.100 TL ciro yaptım. 1’e 32 dönüş alıyorum. Çok teşekkürler.

Osman Bülbül

İşletmeci / Dekorasyon Sektörü

İki yıldır site arayışı içindeydim, tüm yaptırdığım siteler boşa gitti, sonuç alamadım. Olgu Bey’in eğitimine katıldıktan sonra bir randevu ayarlayarak websitem ve Adwords reklamlarım üzerine çalışma yaptık. Normalde haftalık 10.000 TL olan cirom çalışmamızla birlikte 1 hafta içinde 40.000 TL’ye çıktı. Ve devam eden görüşmelerimizde yaptığımız değişiklerle performansım artarak ilerliyor.

Mehmet Ali Yumuşak

İşletmeci / Mobilya Sektörü

Olgu Bey ile yaptığımız dijital pazarlama çalışmalarıyla birkaç ay içinde ufak bir bütçeyle bayilik çağrılarımız %150 arttı, gelen günlük aramalarımız 10’dan 30’a çıktı. Aylık bayilik satışlarımız ise yaklaşık 2 kat arttı, aylık 12-15 satıştan 25-30 satışa çıktı.

Mesut Demirel

İşletmeci / Gıda Sektörü

Daha önce reklam ajansları ile çalışarak çok bütçe yaktım. Olgu beyin eğitimi ve özel danışmanlığından sonra etkili reklamın en ince noktalarını öğrendim. Şuan hiç bir reklam ajansına ihtiyaç duymadan küçük bütçelerle geri dönüşler alıyorum. Olgu beye teşekkür ediyorum.

Yasemin Arslan

Network Marketer / Farmasi